Adres: ul. Piłsudskiego 34, 34-520 Poronin
tel: 18 207 41 86
szkolaporonin@poronin.pl

Nie ma dla dziadków wspanialszego widoku, niż uśmiechnięte buzie ich wnucząt. Mimo że często te uśmieszki zwiastują niezły bałagan, kto lepiej zrozumie tych małych rozrabiaków… ☺️ 21 i 22 stycznia to jedne z najmilszych świąt w kalendarzu. W poniedziałkowe przedpołudnie 22 stycznia 2024 r., po uroczystym przywitaniu wszystkich zebranych gości i miłych słowach od Pani Dyrektor, uczniowie klas I-III zaprezentowali wyjątkowy program artystyczny, którym uświadomili wszystkim, jak ogromne znaczenie mają dla nich ukochani dziadkowie. Dzieci pokazały, czyje ramiona są w stanie ukoić i odgonić wszelkie smutki. Zaproszeni goście nie kryli łez wzruszenia, uśmiechów i gromkich braw dla swoich wnuków. Rozbrzmiewające w auli chóralne „Sto lat!” rozgrzało serca Babć i Dziadków. Dziękujemy za pokazanie, jak ważne jest pielęgnowanie i zacieśnianie więzi międzypokoleniowych. 

Zapraszamy za rok!