Adres: ul. Piłsudskiego 34, 34-520 Poronin
tel: 18 207 41 86
szkolaporonin@poronin.pl

W listopadzie często był używany aparat fotograficzny wraz z mikrofonem, gimbalem i oświetleniem w celu uwiecznienia akcji i imprez szkolnych jak np. „Dzień Uśmiechu”, „Szkoła do Hymnu”, Gra terenowa, Ślubowanie klas pierwszych, Wieczornica, akcja „Tańczymy poloneza”, konkursów organizowanych w szkole i wydarzeń związanych z Festiwalem Nauki im. prof. Franciszka Łukaszczyka.
Z klocków Lego Technics, zestawów programowalnych i drukarki 3D korzystano podczas zajęć z robotyki i Koła Młodego Inżyniera. Tworzono i programowano także układy elektroniczne z mikrokontrolerem.
Na lekcji techniki wykorzystano elementy elektrotechniczne do budowy prostego robota na kółkach.
Klasy początkowe korzystały aparatu fotograficznego, oświetlenia, piekarnika z płytą indukcyjną podczas spotkania z pszczelarzami, lania wosku przez dziurkę od kluczy oraz podczas pokazu mody ekologicznej w ramach Festiwalu Nauki im. prof. F. Łukaszczyka