Adres: ul. Piłsudskiego 34, 34-520 Poronin
tel: 18 207 41 86
szkolaporonin@poronin.pl

Koło Młodego Inżyniera zaczęło tworzyć regały na prace w sali technicznej. W ramach zajęć z robotyki uczniowie z klas II nadal tworzą i programują modele z klocków Lego. Na lekcjach informatyki uczniowie  klas VI rozpoczęli tworzenie brył w komputerze, by później móc je wydrukować na drukarce 3D. Te same klasy z techniki rozpoczynają projekty układów elektronicznych.
Sprzęt fotograficzny był szczególnie używany podczas Czekoladowego Dnia Kobiet – służył dokumentacji imprezy oraz został wykorzystany w fotobudce. Podczas imprezy goście byli częstowani babeczkami, które upieczono w naszym piekarniku, zakupionym także z programu "#Laboratoria Przyszłości".
W marcu rozpoczęła działalność grupa reporterów, która, korzystając z gimbala, aparatu, tła studyjnego, oświetlenia i mikrofonów, będzie nagrywać wywiady, relacje i wiadomości dotyczące wydarzeń w szkole. O działaniach reporterów wkrótce będzie głośno… - na efekty ich pracy wszyscy czekają z niecierpliwością.