Adres: ul. Piłsudskiego 34, 34-520 Poronin
tel: 18 207 41 86
szkolaporonin@poronin.pl

Sprzęt fotograficzny wykorzystano, jak co miesiąc, do dokumentacji wszelkich wydarzeń szkolnych, m.in. do szkolnej fotobudki z okazji Mikołajek 2022.  Ważnym również dokumentowanym fotograficznie wydarzeniem była wystawa stworzona w Muzeum Historyczno – Regionalnym znajdującym się w naszej szkole.
Na lekcjach techniki pracowano przy pomocy maszyn i narzędzi do obróbki drewna. Wykorzystano zestawy elementów elektronicznych do tworzenia oświetlenia diodowego dołączanego następnie do prac z drewna. Na informatyce wprowadzano treści z zakresu modelowania 3D w celu późniejszego wydruku w drukarce 3D.
Koło Młodego Inżyniera aktywnie zaangażowało się do prac związanych z drukiem 3D, z niecierpliwością czekając na efekty.