27 października 2022 r. w ramach Festiwalu Nauki odbył się dzień z matematyką.

Zdjęcia wykonane sprzętem zakupionym w ramach projektu #LaboratoriaPrzyszłości

Uczniowie klas IV-VIII rozegrali mecz z tabliczką mnożenia i zostali wyłonieni zwycięzcy. Tegoroczny Mistrz to Hubert Dziadoń.

Miejsce II: Maksymilian Dyka
Miejsce III: Mateusz Nosek.
Dziękujemy wszystkim uczniom za udział.

Młodsi uczniowie zajmowali się dziś matematycznymi zagadkami. Na drzwiach każdej klasy pojawiły się ciekawostki matematyczne i oczywiście działania z tabliczki mnożenia

W klasach III A i III B uczniowie dodawali liczby dwucyfrowe, utrwalali i rozpoznawali liczby parzyste i nieparzyste. Dzieci musiały wykazać się zdolnością logicznego myślenia dzięki wykorzystaniu zabaw ruchowych rozwijających umiejętności matematyczne. Grali w gry z wykorzystaniem Kart Grabowskiego. To sprawdzony i doskonały sposób na naukę dodawania i odejmowania poprzez zabawę. Wszystkie dzieci świetnie się bawiły.