Adres: ul. Piłsudskiego 34, 34-520 Poronin
tel: 18 207 41 86
szkolaporonin@poronin.pl

W dniu 5. 06. 2024 r. W Szkolnym Muzeum Historyczno – Regionalnym w Poroninie otwarta została wystawa prac poronińskich artystek – amatorek. Zgromadzono na niej prawdziwie dizajnerskie „cudeńka“, a więc wszelkiego rodzaju tkaniny: drukowane, wyszywane, plecione i tkane, ozdoby na różne okazje z włóczki, papieru, stroje, naczynia, obrazy, nawet super oryginalny stolik!

Podczas wernisażu autorki prac opowiadały z humorem o swoich pasjach, dzieliły się wspomnieniami. Było niezwykle sympatycznie. Wystawę zorganizowali członkowie Poronińskiego Stowarzyszenia Kulturalno – Historycznego „Na Grapie“. To druga edycja wystawy pt. „Co komu w duszy gra“. Serdecznie dziękujemy artystkom oraz wszystkim gościom przybyłym na wernisaż.

{eventgallery event='Pocichu,powielkiemucichu...' attr=images mode=tiles linkmode=lightbox max_images=0 thumb_width=50 offset=0 }