Adres: ul. Piłsudskiego 34, 34-520 Poronin
tel: 18 207 41 86

21 marca 2022 r.  w naszej szkole odbył się I Szkolny Konkurs Recytatorski Poezji Kobiet SZEPTEM. Uczniowie klas I – VIII zaprezentowali ciekawe interpretacje utworów wybranych autorek. Występy uczniów oceniały pani Maria Śliwińska, pani Katarzyna Stołowska oraz pani dyrektor Zofia Chowaniec.

 W kategorii uczniów klas młodszych I miejsce zajęła Martyna Łaś z klasy II b, II miejsce przypadło ex aequo trzem uczennicom – Alicji Pawlikowskiej z klasy II a, Laurze Karpiel z klasy III a oraz Zuzannie Bachledzie-Dorcarz z klasy III a, a trzecie Szymonowi Trebuni z klasy IV b. Jurorki wyróżniły Aleksandrę Korkosz z klasy I b.

W kategorii uczniów starszych I miejsce zajęła Agata Orawiec z klasy VII b, II Wiktoria Dorula z klasy VIII , III Ewelina Dorula z klasy VIII.

Wyróżnienie otrzymały Natalia Pańszczyk z klasy VIII oraz Amelia Galica z klasy V a.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy wspaniałych występów i dużej wrażliwości na piękno poezji.