logo

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Certyfikaty

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Szkoły partnerskie

Reklama
Reklama
Reklama

Do wakacji zostało:
Home KONKURSY Konkurs literacki X Konkurs Literacki „Na tatrzańskim szlaku”
X Konkurs Literacki „Na tatrzańskim szlaku” PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 
Wpisał Administrator   
Poniedziałek, 09. Luty 2015 00:56

Od południa piętrzyły się góry. […] Z rozpadlin jarów ulatywały białe kłaczki mgieł, wiły się chwilę około ciemnych świerków i rozpływały się w nicość przed blaskiem słońca. Cicha, jasna i rzeźwa pogoda śmiała się z całego widnokręgu.

Informujemy, że nasza szkoła we współpracy z Tatrzańskim Parkiem Narodowym organizuje już po raz dziesiąty Konkurs Literacki „Na tatrzańskim szlaku”. Tematem przewodnim tegorocznej edycji jest pogodne wędrowanie. Motto konkursu zaczerpnięte z tekstu Stanisława Witkiewicza pozwoli przypomnieć o przypadających w bieżącym roku rocznicach: 100. rocznicy urodzin Stanisława Witkiewicza oraz 130. rocznicy urodzin syna - Stanisława Ignacego. Nasza impreza konkursowa wpisuje się w obchody Roku Witkiewiczów. Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie.

fot. Michał Bieganowski

Regulamin w załączniku


 

LAST_UPDATED2