logo

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Do wakacji zostało:
Home
Szanowni Państwo, PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 
Wpisał Administrator   
Środa, 14. Kwiecień 2021 15:56

Poronińskie Stowarzyszenie Kulturalno – Historyczne „Na Grapie” działające przy Szkole Podstawowej im. Legionów Polskich w Poroninie przygotowuje wystawę dotyczącą I Komunii Świętej.

Członkowie Stowarzyszenia proszą Państwa o pomoc w gromadzeniu pamiątek związanych z tym ważnym wydarzeniem – zdjęć, obrazków komunijnych. Wszystkie zdjęcia przekazane na wystawę będą zeskanowane i wykorzystane tylko do celu wystawienniczego. Obrazki i inne pamiątki byłyby umieszczone w sali wystawienniczej na okres wystawy, po czym zwrócone właścicielom. Wystawa będzie udostępniona zwiedzającym zgodnie z obowiązującymi zasadami wynikającymi z sytuacji epidemicznej. Powstanie również film służący wirtualnemu zwiedzaniu wystawy, który udostępnimy na stronie szkoły oraz na szkolnym profili na Facebooku.

Naszym celem jest pokazanie uczniom, mieszkańcom Poronina, regionu i gościom zwyczajów związanych z I Komunią Świętą i zmian w tej uroczystości na przestrzeni lat.

Zdjęcia i pamiątki można przynosić do sekretariatu szkoły, gdzie zostaną odpowiednio opisane. Same fotografie można przesłać też w formie zdjęcia elektronicznego na adres szkoły: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

Bardzo prosimy Państwa o pomoc.

 

W imieniu członków Stowarzyszenia

Zofia Chowaniec

dyrektor Szkoły Podstawowej

im. Legionów Polskich w Poroninie


LAST_UPDATED2