logo

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Do wakacji zostało:
Home
Legiony w niebie... PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 
Wpisał Administrator   
Wtorek, 10. Listopad 2020 22:42

W tym roku nasze uroczystości związane z Dniem Patrona Szkoły – Legionami Polskimi, przeniosły się do sieci. Była V edycja gry terenowej „O Legionach w Poroninie, czyli zagraj z historią”, był hymn szkoły, było wyjątkowo i patriotycznie! Wirtualna wędrówka śladami legionistów Piłsudskiego z pewnością zostanie w pamięci naszych uczniów na długie lata… Angażując się w obchody Dnia Patrona, uczniowie dotknęli historii i oddali swoisty hołd bohaterom, którzy przyczynili się do odzyskania przez Polskę niepodległości po 123 latach niewoli. Chcielibyśmy podzielić się z Wami naszym świątecznym, refleksyjnym nastrojem. Z tej okazji przygotowaliśmy okolicznościowy filmik o Legionach Polskich Józefa Piłsudskiego. Z dumą prezentujemy Wam sylwetki ludzi, dzięki którym Polska znów pojawiła się na mapie! Zachęcamy do obejrzenia.