logo

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Do wakacji zostało:
Home
V Czekoladowy Dzień Kobiet PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 
Wpisał Administrator   
Poniedziałek, 16. Marzec 2020 22:02

"Bez kobiet cóż wart, cóż wart byłby świat....?"

10 marca w auli Szkoły Podstawowej im. "Legionów Polskich" odbył się kolejny już "Czekoladowy Dzień Kobiet". Artyści, w tym uczniowie, rodzice i nauczyciele, rozbawili publiczność do łez. Ogromną dawkę śmiechu zaserwowali zebranym Paniom artyści ze słynnej formacji "Last Minutes". Tym razem jednak wystąpili w towarzystwie uroczych Pań. Na zebranych gości czekało wiele atrakcji: m.in. występy uczniów, damsko - męska bitwa na głosy, a jako wisienka na torcie - pokaz tańca Czarnych Łabędzi. Serdecznie dziękujemy naszym niezastąpionym Panom, wszystkim biorącym udział i przygotowującym imprezę za zaangażowanie, poświęcony czas a przede wszystkim za świetną zabawę. Było sympatycznie, czekoladowo i przede wszystkim wesoło.

Galeria

Fot. Natalia Marusarz-Skubisz