logo

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Do wakacji zostało:
Home
Zawieszenie zajęć dydaktyczno - wychowawczych PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 
Wpisał Administrator   
Środa, 11. Marzec 2020 15:25

Szanowni Państwo,

w związku z decyzją rządu o zawieszeniu zajęć dydaktyczno - wychowawczych informuję:

  • W dniach 12 - 25.03.2020 r. zajęcia dydaktyczno - wychowawcze są odwołane.
  • W dniach 12 i 13 marca funkcjonuje świetlica szkolna w godz. 7:45 - 16:00. Proszę, by na zajęcia opiekuńcze w tych dniach przyszli tylko ci uczniowie, którym nie jesteście Państwo w stanie zapewnić opieki.
  • W dniach 16-25 marca zajęcia dydaktyczno - wychowawcze oraz opiekuńcze całkowicie odwołane. Budynek szkoły zostanie zamknięty. Kontakt ze szkołą: telefoniczniczny: 182074186, mailowy: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. i poprzez dziennik elektroniczny Librus.
  • Proszę, by uczniowie zgodnie z zaleceniami nie opuszczali swoich domów, nie uczestniczyli w różnych imprezach kulturalnych, sportowych.
  • Przerwa w funkcjonowaniu szkoły nie oznacza dni wolnych od nauki. W związku z tym proszę, by uczniowie sprawdzali przesyłane informacje od nauczycieli przedmiotów poprzez dziennik elektroniczny  i w miarę możliwości wykonywali polecenia nauczycieli dotyczące realizacji podstawy programowej.Szczególnie uczniowie klas VIII przystępujących do egzaminów zewnętrznych.
  • godnie z ustawą dla rodzica, który ma dziecko do lat 8 przysługuje zasiłek opiekuńczy do 14 dni (szczegóły na stronie internetowej ZUS).
  • Informacje dotyczące zawieszenia zajęć dydaktyczno - wychowawczych znajdują się również na stronie MEN https://liblink.pl/QUwI8IJ3bG
  • Informacje dotyczące koronawirusa znajdują się na stronie www.gow.pl/koronawirus
  • Bezpłatna infolinia NFZ jest czynna przez całą dobę 7 dni w tygodniu  nr tel.: 800190590

Proszę śledzić informacje w mediach,na stronie Głównego Inspektora Sanitarnego, Ministerstwa Zdrowia i Ministerstwa Edukacji Narodowej,  na stronie szkoły i dzienniku elektronicznym.

Z poważaniem

Zofia Chowaniec

Dyrektor


LAST_UPDATED2