logo

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Do wakacji zostało:
Home
Płazy i gady Tatrzańskiego Parku Narodowego PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 
Wpisał Administrator   
Niedziela, 08. Marzec 2020 19:56

W dniu 04.03.2020 w Szkole Podstawowej w Bukowinie Tatrzańskiej odbył się Powiatowy Konkurs Ekologiczny pt." Płazy i gady Tatrzańskiego Parku Narodowego". Uczennice naszej szkoły: Małgorzata Polak, Karolina Tragarz i Justyna Chowaniec z klasy VIII zajęły w nim II miejsce na 13 drużyn startujących z całego powiatu tatrzańskiego.

Drużyny musiały wykazać się znajomością gatunków, budowy i funkcjonowania ciała, miejscem ich występowania, rozrodem, warunkami życia w środowisku wodnym i lądowym. Zadania, które miały do wykonania były o różnym charakterze i stopniu trudności np.: quiz, zadania z luką, krzyżówka - "Jolka".

Wyniki:

1. miejsce - SP Sierockie - 111,5 pkt.

2. miejsce - SP Poronin - 107 pkt.

3. miejsce - SP Gliczarów Górny - 98,5 pkt.

Uczennicom i opiekunowi p. Renacie Tragarz - gratulujemy!