logo

Reklama

feed-image Feed Entries
Do wakacji zostało:
Home ZAJĘCIA POZALEKCYJNE
Zajęcia pozalekcyjne
Zajęcia w ramach świetlic profilaktycznych PDF Drukuj Email
Wpisał Administrator   
Wtorek, 21. Luty 2017 20:44

Zajęcia w ramach świetlic profilaktycznych II okres roku szkolnego 2018/2019

Nauczyciel

Rodzaj zajęć - nazwa

Termin zajęć

Anna Skupień

koło języka angielskiego

środa 14:00 - 14:50
piątek 13:20 - 14:05

Ewa Fudalewicz

koło artystyczne

wtorek 16:00 - 18:00

LAST_UPDATED2
 
Zajęcia pozalekcyjne – sportowe PDF Drukuj Email
Wpisał Administrator   
Wtorek, 21. Luty 2017 20:41

Dzień tygodnia

Godziny

Osoba odpowiedzialna

Klasa

Poniedziałek

14:10 - 15:40

Michał Tragarz

Uczniowie III G, VIII, VII - chłopcy
gry zespołowe

Wtorek

14:10 - 15:40

Michał Tragarz

Uczniowie
kl. V - VII
gry zespołowe

Czwartek

14:10 - 15:40

Renata Tragarz

Uczniowie kl. VIII, VII, IIIG
gry zespołowe

Piątek 14:10 - 16:25
(jeżeli są grupy
to do 16:00)
D. Tylka Uczniowie I - IV
zajęcia ogólnorozwojowe
LAST_UPDATED2
 
Zajęcia dodatkowe: rozwijające i wyrównawcze – szkoła podstawowa i gimnazjum PDF Drukuj Email
Wpisał Administrator   
Niedziela, 23. Luty 2014 19:25

Zajęcia pozalekcyjne w roku szkolnym 2018/2019

Imię i nazwisko nauczyciela

Rodzaj zajęć

Termin

Filipiak Bożena Kółko przyrodnicze poniedziałek 13:20 - 14:05
Łukaszczyk Rafał Zajęcia rozwojowe i wyrównawcze
z fizyki, informatyki i techniki
piątek 13:20 - 16:00
Łukaszczyk Rafał Udostępnienie pracowni
komputerowej uczniom
piątek 13:20 - 16:00
Klamerus Izabela Zajęcia wyrównawcze z j. niemieckiego środa 13:20 - 14:05
Krzos Jadwiga Zajęcia wyrównawcze z matematyki środa 7:45 - 8:30
Timek Mateusz Zajęcia wyrównawcze z matematyki poniedziałek 14:10 - 14:55
Śliwińska Maria zajęcia rozwojowe,
zajęcia przygotowujące do egzaminu
czwartek 13:10 - 14:05
Tragarz Renata zajęcia wyrównawcze
i rozwojowe z biologii
poniedziałek 14:10 - 14:55
s. Sylwana Mucha kólko biblijne czwartek 13:10 - 14:05
Anna Skupień zajęcia przygotowujące do egzaminu środa 13:10 - 14:05
Zięba - Jasińska Laura kółko szachowe - kl II a, b poniedziałek 11:30 - 12:15
piątek 11:30 - 12:15
LAST_UPDATED2