logo

Reklama

feed-image Feed Entries
Do wakacji zostało:
Home ZAJĘCIA POZALEKCYJNE
Zajęcia pozalekcyjne
Zajęcia pozalekcyjne - płatne PDF Drukuj Email
Wpisał Administrator   
Wtorek, 21. Luty 2017 20:46

Rodzaj zajęć - nazwa

Termin zajęć

KENDO

Środa
19.00.20.30.
Czwartek
16.30. – 20.30.

Zajęcia taneczne

Wtorek
17.00. – 18.00.

 
Zajęcia w ramach świetlic profilaktycznych PDF Drukuj Email
Wpisał Administrator   
Wtorek, 21. Luty 2017 20:44

Nauczyciel

Rodzaj zajęć - nazwa

Termin zajęć

Kuchta Magdalena

Kółko artystyczne:
Szkoła podstawowa – plastyczne
Gimnazjum - teatralne

Poniedziałek
14.05. 15.05.

Anna Bartol

Kółko artystyczne – uczniowie klasy III b SP

Wtorek
12.15.14.05.

Tragarz Renata

Kółko hafciarskie

Wtorek
14.10. – 14.55.

s. Zofia Gędźba

Kółko religijne

Piątek
14.05. 15.05.

Marta Kowalczyk

Kółko plastyczne

Czwartek
12.15. – 13.15.
(dwa razy w miesiącu)

 
Zajęcia pozalekcyjne – sportowe PDF Drukuj Email
Wpisał Administrator   
Wtorek, 21. Luty 2017 20:41

Imię i nazwisko nauczyciela

Rodzaj zajęć

Termin

Klasa

Renata Tragarz

Gry zespołowe

Środa 14.10.15.45

Uczniowie gimnazjum

Michał Tragarz

Gry zespołowe

Poniedziałek
14.10. - 15.00.

Wtorek
14.10. - 15.45.

Czwartek
13.10. – 15.00.


Uczniowie gimnazjum

Uczniowie SP

Uczniowie gimnazjum

 

Paweł Serwatowicz

Gry zespołowe

Piątek
14.10. - 15.30.

15.30. – 16.15.

Uczniowie SP

Uczniowie gimnazjum

 
Zajęcia dodatkowe: rozwijające i wyrównawcze – szkoła podstawowa i gimnazjum PDF Drukuj Email
Wpisał Administrator   
Niedziela, 23. Luty 2014 19:25

Zajęcia pozalekcyjne w roku szkolnym 2016/2017

Imię i nazwisko nauczyciela

Rodzaj zajęć

Termin

Klasa

Laura Zięba Jasińska

Zajęcia wyrównawcze

Poniedziałek 11.30.-12.15.

Uczniowie I klasy

Renata Sieczka

Zespół korekcyjno-kompensacyjny

Środa
11.30.-12.15.

Uczniowie zakwalifikowani

Barbara Kosińska

Zajęcia rozwijające

Wtorek
11.30.-12.15.

Uczniowie klasy
II b

Marta Kowalczyk

Zajęcia rozwijające

Czwartek
11.30.-12.15.

Uczniowie klasy
III a

Anna Bartol

Zajęcia rozwijające

Piątek
11.30.-12.15.

Uczniowie klasy
III b

Katarzyna Budyn

Zajęcia wyrównawcze i rozwijające

Termin uzgadniany na bieżąco

Uczniowie klasy
III a i b G

Zofia Chowaniec

Zajęcia wyrównawcze - historia

Środa
13.20.-14.05.
w miarę potrzeb

Uczniowie klasy
V a, b

Radosław Fiedler

pożarnictwo

Terminy zajęć uzgadniane z uczniami

Uczniowie
SP i G

Bożena Filipiak

Kółko przyrodnicze

Czwartek
7.45.-8.30.

Uczniowie klasy
VI a,I G

s. Zofia Gędźba

schola

Czwartek
16.00.-17.00

Uczniowie klas
IV - VI  i G

Izabela Klamerus

Zajęcia wyrównawcze – j. niemiecki

Poniedziałek
14.10. – 14.55.

Uczniowie I – III G

Jadwiga Krzos

Zajęcia wyrównawcze i rozwijające - matematyka

Wtorek
13.20. – 14.05.

Uczniowie klas
II a, III a G

Magdalena Kuchta

Zajęcia wokalne

Wtorek
14.10. – 14.55.

Uczniowie klasy
IV

Jacek Kuć

Zajęcia wyrównawcze - historia

Piątek
14.10. – 14.55.

Uczniowie klasy
III a i b G

Rafał Łukaszczyk

Kółko informatyczne
fizyczne

Poniedziałek
14.10. – 14.55.

Uczniowie gimnazjum

Anna Majerczyk

Zajęcia wyrównawcze – j. angielski

Wtorek
13.20.-14.05.

Uczniowie I – III G

Małgorzata Pawlikowska

Zajęcia rozwijające – j. angielski

Środa
14.10. – 14.40.

Uczniowie I i III G gr B

Paweł Serwatowicz

Zajęcia rozwijające – wych.fizyczne

Piątek
16.15.- 17.00.

Uczniowie SP i G

Aneta Siuta

Zajęcia wyrównawcze - chemia

Czwartek
14.10. – 14.55.

Uczniowie I – III G

Ks. Kazimierz Szarek

Kółko biblijne

Wtorek – 18.30. – 19.15.
Środa 16.45. – 17.30.
Środa 18.30. – 19.15.

Uczniowie kl. III G
Uczniowie kl. I G
Uczniowie kl. II G

Maria Śliwińska

Zajęcia wyrównawcze i rozwijające – j. polski

Środa
13.20.-14.05.

Uczniowie klas
V a, b, uczestnicy konkursów

Mateusz Timek

Zajęcia wyrównawcze i rozwijające – matematyka

Wtorek
14.10. – 14.55.

Uczniowie klas
VI a, b
oraz I, III b G

Renata Tragarz

Zajęcia wyrównawcze i rozwijające – biologia

Poniedziałek
14.10. – 14.55.

Uczniowie I – III G

Anita Żegleń

QQ – kółko kulturalne

Zajęcia rozwijające – j. polski

Raz w miesiącu (weekend)
Wtorek – 16.00.

Uczniowie II b G
Uczniowie klas
VI b, I, II a,b G

LAST_UPDATED2