logo

Reklama
Reklama

Certyfikaty

Reklama
Reklama

Szkoły partnerskie

Reklama
Reklama
Reklama

feed-image Feed Entries
Do wakacji zostało:
Home KONKURSY Konkurs recytatorski
Konkurs recytatorski
Nasi recytatorzy górą PDF Drukuj Email
Wpisał Administrator   
Środa, 07. Grudzień 2016 23:17

Wiele nagród i wyróżnień zdobyli nasi recytatorzy i gawędziarze podczas gminnych eliminacji do 41 Przeglądu Młodych Recytatorów i Gawędziarzy im. A. Skupnia-Florka. Trzeba podkreślić, że w konkursie wzięło udział aż 72 uczniów ze szkół podstawowych i gimnazjów z terenu Gminy Poronin. Do finału wojewódzkiego zostało zakwalifikowanych 12 osób, w tym aż 5 … z naszej szkoły. Brawo! Uczniów przygotowały do konkursu panie: Katarzyna Budyn, Maria Śliwińska, Anita Żegleń.

A oto nasze sukcesy:

Więcej…
 
Wędrowali ku wolnej Ojczyźnie PDF Drukuj Email
Wpisał Administrator   
Wtorek, 15. Listopad 2016 23:18

W dniu 3 listopada br.  odbył się w naszej szkole XIII  Konkurs Recytatorski „Wędrowali ku wolnej Ojczyźnie” organizowany pod Honorowym Patronatem Starosty Tatrzańskiego. W konkursie wzięło udział 147 uczniów z 17 szkół powiatu tatrzańskiego. Jury w składzie: Elżbieta Kyc, Zofia Król – Łęgowska, S. Cecylia Tomaszewska, Dorota Matys wyłoniło laureatów konkursu, którym serdecznie gratulujemy.

LAST_UPDATED2
Wyniki
 
XIII Międzyszkolny Konkurs Recytatorski PDF Drukuj Email
Wpisał Administrator   
Czwartek, 06. Październik 2016 21:44

Serdecznie zapraszamy uczniów powiatu tatrzańskiego do udziału w XIII edycji Międzyszkolnego Konkursu Recytatorskiego „Wędrowali ku wolnej Ojczyźnie”, organizowanego pod honorowym patronatem Starosty Tatrzańskiego.

Regulamin konkursu w załączniku. Do zobaczenia w naszej szkole.

Organizatorzy


LAST_UPDATED2
 
Konkurs Recytatorski „Wędrowali ku wolnej Ojczyźnie” PDF Drukuj Email
Wpisał Administrator   
Poniedziałek, 24. Listopad 2014 00:11

W dniu 6 listopada br. odbyła się w naszej szkole XI edycja Konkursu Recytatorskiego „Wędrowali ku wolnej Ojczyźnie” adresowanego do uczniów szkół podstawowych i gimnazjów powiatu tatrzańskiego. Impreza odbyła się pod honorowym patronatem Starosty Tatrzańskiego Andrzeja Gąsienicy Makowskiego. Jury w składzie: Anna Król Józaga (Starostwo Powiatowe w Zakopanem), Andrzej Buńda ( Gminny Ośrodek Kultury w Poroninie), Siostra Cecylia Beata Tomaszewska, przełożona domu sióstr Michalitek w Poroninie, Krzysztof Trebunia Tutka (Centrum Kultury i Sportu Jutrzenka w Zakopanem) wysłuchało 99 uczestników z 11 szkół powiatu tatrzańskiego.

Lista osób nagrodzonych przedstawia się następująco:
LAST_UPDATED2
Więcej…
 
Konkurs Recytatorski Wędrowali ku wolnej Ojczyźnie PDF Drukuj Email
Wpisał Administrator   
Czwartek, 24. Październik 2013 00:43

Informujemy, że w dniu 7 listopada br. odbędzie się X – jubileuszowa edycja Konkursu Recytatorskiego Wędrowali ku wolnej Ojczyźnie. Konkurs organizowany przez naszą szkołę objął honorowym patronatem Pan Andrzej Gąsienica Makowski -  Starosta Tatrzański. Serdecznie zapraszamy do udziału. Regulamin w załączniku.

 
« PoczątekPoprzednia12NastępnaOstatnie »

Strona 1 z 2