Home KONKURSY Konkurs plastyczny
Gminny Konkurs Plastyczny „Wędrowali ku wolnej Ojczyźnie” PDF Drukuj Email
Wtorek, 18. Październik 2016 21:58

Zapraszamy serdecznie uczniów szkół podstawowych i gimnazjów Gminy Poronin do udziału w kolejnej edycji Konkursu Plastycznego „Wędrowali ku wolnej Ojczyźnie”, który odbywa się pod Honorowym Patronatem Wójta Gminy Poronin. W tym roku rozszerzono tematykę  konkursu, co zapewne zachęci uczestników do udziału. Regulamin – w załączeniu.

Międzyszkolny konkurs plastyczny "Wędrowali ku wolnej ojczyźnie" PDF Drukuj Email
Wtorek, 17. Listopad 2015 20:39

W dniu 05.11.2015 roku komisja konkursowa w składzie: Wojciech Łacek  artysta plastyk, Marta Kowalczyk  i Magdalena Kuchta - nauczycielki Zespołu Szkół im. Legionów Polskich w Poroninie  oceniła prace plastyczne nadesłane przez szkoły:  Zespół Szkół Murzasichle, Szkoła Podstawowa Suche, Zespół Szkół Poronin, Szkoła Podstawowa  Stasikówka, Szkoła Podstawowa nr 4 Zakopane. Na konkurs wpłynęło 93 prace. Przyznano 12 nagród i 14 wyróżnień. Konkurs organizowany jest pod honorowym patronatem Wójta Gminy Poronin. Lista nagrodzonych i wyróżnionych – w załączniku. Gratulujemy!

IX MIĘDZYSZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY WĘDROWALI KU WOLNEJ OJCZYŹNIE PDF Drukuj Email
Piątek, 15. Listopad 2013 00:46

Poznaliśmy wyniki IX Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego Wędrowali ku wolnej Ojczyźnie organizowanego pod honorowym patronatem Wójta Gminy Poronin. W dniu 05.11.2013 roku komisja konkursowa w składzie: Laura Zięba – Jasińska, Magdalena Kuchta, Stanisław Gał, Sebastian Króliszewski  oceniła prace plastyczne nadesłane przez szkoły:  ZS Murzasichle, SP Suche, ZS Poronin, ZS Ząb, SP 4 Zakopane, SP 5 Zakopane, ZS Chludowo. Przyznano 9 nagród, 12 wyróżnień oraz nagrodę specjalną.

Wyniki konkursu w załączniku.

Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego Wędrowali ku wolnej Ojczyźnie PDF Drukuj Email
Wtorek, 20. Listopad 2012 02:56

W dniu 9 listopada 2012 r. odbyło się uroczyste rozdanie nagród w konkursie plastycznym poświęconym walce o niepodległą Polskę. Impreza organizowana od kilku lat przez Zespół Szkół w Poroninie objęta jest honorowym patronatem Wójta Gminy Poronin. Na konkurs nadesłano 150 prac ze szkół podstawowych i gimnazjów Gminy Poronin. Jury w składzie: Stanisław Gał, Sebastian Króliszewski, Magdalena Kuchta, Laura Nalewajek przyznało 12 nagród oraz 13 wyróżnień. Gratulujemy zwycięzcom.

Wyniki konkursu w załączniku.