logo

Reklama
Reklama

Do wakacji zostało:
Home
„Spróbujcie pokochać jesień, spójrzcie ile piękna niesie…” PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 
Wpisał Administrator   
Niedziela, 29. Wrzesień 2019 13:23

Uczniowie z  klasy II a i b pokochali naturę w Pieninach. Wycieczka do Niedzicy przyniosła im wiele radości i przebiegła w miłej atmosferze. Zwiedzanie zostało okraszone  historią, ekologią, rejsem i dobrą zabawą, co tylko rozbudziło wśród uczestników chęć do dalszych podróży w gronie rówieśników. Ponadto uczniowie wykonali zdjęcie w kamizelkach odblaskowych, w lochach średniowiecznego Zamku Dunajec nad jeziorem Czorsztyńskim, w myśl zasady: „My się duchów nie boimy – odblaskami zaświecimy”. Zachęcamy do obejrzenia galerii.

Galeria

 

 

 

 

 

 

 

 


LAST_UPDATED2