logo

Reklama
Reklama

Do wakacji zostało:
Home
Program Erasmus+ PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 
Wpisał Administrator   
Wtorek, 10. Wrzesień 2019 22:43

Nasza szkoła gościła w piątek grupę młodzieży z Litwy, Włoch, Grecji, Słowacji i Chorwacji. Młodzież ta przybyła do Poronina, aby wziąć udział w projekcie pt. "You Are What You Eat" realizowanym w ramach międzynarodowego programu wymiany młodzieży Erasmus+. Nasi uczniowie mieli okazję obejrzeć występy taneczne i piosenkarskie zaprezentowane przez poszczególne narodowości. Następnie uczniowie wspólnie z gośćmi zaprojektowali w grupach stroje ekologiczne, które przedstawili przed wszystkimi uczestnikami spotkania. Uczniowie porozumiewali się w języku angielskim. Na koniec nasi uczniowie pięknie zatańczyli i zaśpiewali po góralsku, aby przybliżyć gościom naszą kulturę. Wszyscy świetnie się bawili i aktywnie uczestniczyli w warsztatach.

Galeria ->


LAST_UPDATED2