logo

Reklama
Reklama
Reklama

Certyfikaty

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Szkoły partnerskie

Reklama
Reklama
Reklama

Do wakacji zostało:
Home SAMORZĄD SZKOLNY Kalendarz roku szkolnego Podsumowanie działalności SU grupy młodszej
Podsumowanie działalności SU grupy młodszej PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 
Wpisał Administrator   
Sobota, 22. Czerwiec 2019 23:14

Uczniowie klas I-III wraz z wychowawcami bardzo się angażowali w różne akcje, które miały na celu pomoc potrzebującym. Przykładem jest ostatnia zbiórka plastikowych nakrętek, w której wygrała kl. II b z wychowawcą p. Anną Bartol. Uczniowie zebrali najwięcej ze wszystkich klas: 42 tys. 295 nakrętek!

We wtorek 18 czerwca odbył się finałowy konkurs: „OMNIBUS” o tytuł „Klasa na medal”. Drużyny klas: I b, II b i III zdobywały punkty rozwiązując zadania z różnych dziedzin wiedzy, a także musiały wykazać się niemałą sprawnością. Najlepszą drużyną okazała się reprezentacja najmłodszej klasy - klasa I b! Tym samym klasa I b zdobyła tytuł: „Klasa na medal”.

Gratulujemy klasie I b oraz jej wychowawcy: p. Barbarze Kosińskiej!

Opiekun grupy młodszej SU - Agnieszka Miedźwiecka

LAST_UPDATED2