logo

Reklama
Reklama

Do wakacji zostało:
Home
Projekt „Miejsce rekreacji i rozwoju umysłu” PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 
Wpisał Administrator   
Piątek, 07. Czerwiec 2019 12:52

Poronińskie Stowarzyszenie Kulturalno – Historyczne „Na Grapie” działające przy Szkole Podstawowej im. Legionów Polskich w Poroninie realizuje projekt pt.„Miejsce rekreacji i rozwoju umysłu”. Projekt zakłada utworzenie ogólnodostępnej, niekomercyjnej infrastruktury rekreacyjnej.

W dniu 9 czerwca 2019 o godz. 12.15 nastąpi uroczyste otwarcie „Miejsca rekreacji i rozwoju umysłu”.


Projekt realizowany jest w ramach Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: „Europa inwestująca w obszary wiejskie”.  Instytucja Zarządzająca PROW 2014-2020 – Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Operacja pt. „Miejsce rekreacji i rozwoju umysłu” współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach PROW  2014 - 2020, Działanie: Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER. Cel operacji: poprawa oferty spędzania czasu wolnego dla mieszkańców Poronina i okolic oraz turystów poprzez utworzenie dwóch nowoczesnych, ogólnodostępnych obiektów infrastruktury rekreacyjnej, służących aktywnemu wypoczynkowi fizycznemu i rozwojowi intelektualnemu.

 

LAST_UPDATED2