IV a w Urzędzie Gminy Poronin PDF Drukuj Email
Wtorek, 26. Luty 2019 17:56

22 lutego klasa IV a miała nietypową lekcję wychowawczą. Wraz z wychowawczynią Anną Skupień udali się do Urzędu Gminy Poronin. Uczniowie mieli okazję zobaczyć jak wygląda praca w naszym urzędzie oraz porozmawiać z najważniejszymi osobami na czele z Panią Wójt. To była bardzo pouczająca lekcja - może wśród uczniów klasy IV jest przyszły radny lub pracownik gminy, a może nawet Wójt.

Dziękujemy serdecznie Pani Wójt Anicie Żegleń za zaproszenie i umożliwienie zwiedzania. Dziękujemy Panu Stanisławowi Bafii, zastepcy Wójta i Panu Pawłowi Para, skarbnikowi gminy za poświęcony czas i odpowiedzi na wszystkie pytania. Dziękujemy wszystkim pracownikom gminy za serdecznie przyjęcie uczniów i zapoznanie ich ze szczegółami swojej pracy.