Nagrody i wyróżnienia z okazji Święta Edukacji Narodowej PDF Drukuj Email
Poniedziałek, 30. Październik 2017 20:24

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej wielu naszych nauczycieli i pracowników szkoły otrzymało zaszczytne nagrody i wyróżnienia.

Medal Komisji Edukacji Narodowej za szczególne zasługi dla oświaty i wychowania otrzymały z rąk Małopolskiego Kuratora Oświaty: mgr Renata Tragarz i mgr Anita Żegleń.

Nagrody Wójta Gminy Poronin za wyjątkowe osiągnięcia w pracy dydaktycznej i wychowawczej otrzymały: mgr Zofia Chowaniec - dyrektor szkoły oraz mgr Renata Sieczka.

Nagrody Dyrektora Szkoły Podstawowej w Poroninie otrzymali w tym roku: mgr Katarzyna Budyn (wicedyrektor), mgr Bożena Filipiak, mgr Barbara Kosińska, mgr Magdalena Kuchta, mgr inż. Rafał Łukaszczyk, mgr Katarzyna Stołowska, mgr Elżbieta Styrczula, mgr Mateusz Timek, mgr Renata Tragarz, mgr Anita Żegleń, Małgorzata Karpiel, Anna Galica, Renata Grela, Czesława Orawiec, Stanisław Orawiec. Serdecznie gratulujemy!