Ulubiona książka

Home SZKOŁA Biblioteka Bookcrossing w bibliotece
Bookcrossing w bibliotece PDF Drukuj Email
Poniedziałek, 02. Październik 2017 21:40

Przez cały październik biblioteka szkolna organizuje akcję ,,uwalniania książek". Jej celem jest popularyzacja czytelnictwa poprzez nieodpłatne przekazanie innym książek ,,uwięzionych" w naszych domach (np. przeczytanych, a do których się już nie wraca), aby ktoś inny mógł z nich skorzystać.

Aby wziąć w niej  udział i należy przynieść do biblioteki własną książkę ( powieść, komiks, wiersze). Zostanie ona wystawiona na stoliku w bibliotece, a inni czytelnicy będą mogli ją sobie zabrać do przeczytania. Przyniesioną pozycję będzie można wymienić na inną.

Zapraszamy wszystkich uczniów do nadawania nowego życia swoim książkom, a rodziców prosimy o pomoc we wskazaniu, którą pozycją można się podzielić z innymi.