logo

Reklama

Do wakacji zostało:
Home
Podsumowanie wyników w nauce w roku szkolnym 2016/ 2017 PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 
Wpisał Administrator   
Niedziela, 03. Wrzesień 2017 20:43

Z wielką przyjemnością przedstawiamy listę najlepszych uczniów w Zespole Szkół im. Legionów Polskich w Poroninie w roku szkolnym 2016/2017. Na liście znalazły się nazwiska uczniów, którzy uzyskali średnią ocen co najmniej 4,75 oraz co najmniej bardzo dobre zachowanie. W szkole podstawowej najlepszy wynik uzyskała: Małgorzata Tokarczyk (VI a), a w gimnazjum – Karolina Lassak z klasy G III b. W zestawieniu umieszczono również nazwiska uczniów, którzy mogą pochwalić się stuprocentową frekwencją. Zachęcamy ponadto do zapoznania się z informacją o najwyższych średnich i najwyższej frekwencji poszczególnych klas.

Serdecznie gratulujemy osobom wyróżnionym i zapraszamy do zapoznania się z wynikami.

Średnia i frekwencja

Najlepsi uczniowie

(na zdjęciu Małgosia Tokarczyk, fot. Anna Gut - Tokarczyk)LAST_UPDATED2