Laury w konkursach i zawodach sportowych PDF Drukuj Email
Niedziela, 03. Wrzesień 2017 20:31

W roku szkolnym 2016 / 2017 nasi uczniowie osiągnęli sukcesy w 57 konkursach (humanistycznych, artystycznych, matematycznych, przyrodniczych i innych) oraz kilkudziesięciu zawodach sportowych. Możemy pochwalić się wspaniałymi wynikami w imprezach o zasięgu nie tylko gminnym, rejonowym, wojewódzkim, ale również ogólnopolskim! Uczniowie Zespołu Szkół im. Legionów Polskich w Poroninie  wiele razy godnie reprezentowali Gminę Poronin i powiat tatrzański.  Serdecznie gratulujemy zwycięzcom oraz laureatom kolejnych wysokich miejsc w imprezach konkursowych. Jesteśmy z Was dumni!

Zachęcamy do zapoznania się  ze szczegółowymi wynikami: Konkursy | osiągnięcia sportowe

(na zdjęciu Jan Węgrzyniak – wicemistrz Polski w kategorii szkół podstawowych XL Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom”)