logo

Reklama

Do wakacji zostało:
Home
Podwieczorek Mistrzów 2017 PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 1
SłabyŚwietny 
Wpisał Administrator   
Niedziela, 03. Wrzesień 2017 19:36

Na zakończenie roku szkolnego 2016 / 2017 odbył się w naszej szkole kolejny Podwieczorek Mistrzów. Na uroczystość zaproszono uczniów, którzy odnieśli wyjątkowe sukcesy w konkursach oraz działalności artystycznej,  ich rodziców oraz nauczycieli. Pani dyrektor Zofia Chowaniec przedstawiła prezentację na temat szczególnych osiągnięć bohaterów uroczystości. W tym roku Mistrzami zostali: Mateusz Bobak (III), Zofia Chowaniec (VI), Beata Cudzich (G III), Magdalena Dziubas (G II), Mateusz Galica (GIII), Marcin Głowacz(G II), Jakub Gocał (G I), Karolina Lassak (G III), Maria Libera (GII), Matylda Mazurkiewicz (G II), Łukasz Polak (G III), Natalia Rejczak (G II), Krystyna Staszel ( GIII), Paulina Staszel (GIII), Zuzanna Szewczyk (G II), Jan Węgrzyniak (VI). Uczniowie otrzymali drobne upominki oraz słodki poczęstunek.

LAST_UPDATED2