logo

Reklama

Do wakacji zostało:
Home
Warszawa da się lubić! PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 
Wpisał Administrator   
Sobota, 20. Maj 2017 16:56

".... A kiedy trzeba - na śmierć idą po kolei, Jak kamienie przez Boga rzucane na szaniec!" ...

 

W dniach 10 -12 maja br. uczniowie klas II gimnazjum uczestniczyli w wycieczce do Warszawy. Zwiedzili m.in. Niewidzialną Wystawę, Muzeum Powstania Warszawskiego, Muzeum Sportu i Turystyki, Zamek Królewski. Byli z wizytą w TVP przy Woronicza 17 oraz na Stadionie Legii. Świetnie bawili się w Centrum Nauki Kopernik. Spacerowali po Starym Mieście i Łazienkach. Najbardziej wzruszającym momentem wycieczki była wizyta na Cmentarzu Wojskowym na Powązkach. Uczniowie złożyli kwiaty, zapalili znicze na grobach "Alka", "Rudego" i "Zośki". Zatrzymali się też przy grobie Krzysztofa Kamila Baczyńskiego. To była ważna lekcja historii.

 

 

 


LAST_UPDATED2