logo

Reklama

Do wakacji zostało:
Home
Najlepsi czytelnicy PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 
Wpisał Administrator   
Sobota, 20. Maj 2017 15:32

Znamy najlepszych czytelników w powiecie tatrzańskim! W XII Konkursie Czytelniczym „Szare, bure i łaciate, czyli człowiek i zwierzę za pan brat” organizowanym przez naszą szkołę we współpracy z Gminną Biblioteką i Gminnym Ośrodkiem Kultury w Poroninie wzięło udział blisko 80 uczniów z 11 szkół powiatu tatrzańskiego. Uczestnicy konkursu rozwiązywali test ze znajomości konkursowych lektur, a najlepsi stoczyli bój w finale ustnym – wszyscy świetnie się bawili. Gratulujemy nagrodzonym i wyróżnionym:

I miejsce – Piotr Całka (SP nr 5 w Zakopanem)

II miejsce – Gaja Graca – Dorociuk (SP nr 5 w Zakopanem)

II miejsce – Emilia Obłaźna (ZS w Białce Tatrzańskiej)

III miejsce – Aleksandra Okas (SP nr 5 w Zakopanem)

III miejsce – Zofia Miichalik ( ZS w Kościelisku)

III miejsce – Natalia Gil (ZS w Poroninie)

Wyróżnienia: Szymon Skupień (ZS w Murzasichlu), Alina Kamińska (SP nr 1 w Zakopanem), Kamila Nędzka (SP nr 5 w Zakopanem), Ewelina Szaflarska (SP w Stasikówce), Weronika Kowalczyk (ZS w Białce Tatrzańskiej). Gratulujemy i chcemy podkreślić, jak bardzo cieszy nas fakt, że w gronie nagrodzonych  znalazła się nasza uczennica z klasy VI b – Natalia Gil.

Organizatorzy dziękują Dyrektorowi Gminnego Ośrodka Kultury panu Andrzejowi Buńdzie za obecność i ufundowanie atrakcyjnych nagród książkowych oraz pani Elżbiecie Stoch – kierownikowi Gminnej Biblioteki za słodki poczęstunek!


LAST_UPDATED2