III Maraton Czytania i Noc w Muzeum w naszej szkole PDF Drukuj Email
Środa, 17. Maj 2017 21:52

W najbliższy piątek (19 maja br.) organizujemy w naszej szkole III Maraton Czytania "Czytam, bo tak!" tym razem pod tytułem "Skarby z lamusa". Chcemy odkurzyć mniej lub bardziej zapomniane książki z dzieciństwa naszych absolwentów, nauczycieli, rodziców, babć, dziadków...
Szczegółowe informacje:

data wydarzenia: 19 maja 2017 r. od godz. 12.00 - do północy (0.00),
miejsce: Szkolne Muzeum Historyczno - Regionalne (w budynku Zespołu Szkół im. Legionów Polskich w Poroninie - ul. Piłsudskiego 34,
czytają: uczniowie, absolwenci, nauczyciele, rodzice, osoby zaprzyjaźnione ze szkołą,
organizatorzy: klasa II a gimnazjum z wychowawcą przy wsparciu Dyrektora Zespołu Szkół w Poroninie i Rady Rodziców.

Tegoroczna edycja Maratonu odbywa się w naszym szkolnym muzeum - chcemy przy tej okazji włączyć się w europejską akcję - Noc Muzeów, która w wielu miastach Polskich odbywa się w tym roku 20 maja.

Zapraszamy wszystkich do udziału w maratonie.