logo

Reklama

Do wakacji zostało:
Home
Dyrektor Zofia Chowaniec odznaczona przez Prezydenta RP PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 1
SłabyŚwietny 
Wpisał Administrator   
Wtorek, 25. Kwiecień 2017 22:34

Z wielką radością informujemy, Prezydent RP Andrzej Duda odznaczył Srebrnym Krzyżem Zasługi panią mgr Zofię Chowaniec, Dyrektora Zespołu Szkół im. Legionów Polskich w Poroninie. W myśl obowiązującego prawa odznaczenie to mogą otrzymać osoby,  które położyły zasługi dla Państwa lub obywateli, spełniając czyny przekraczające zakres ich zwykłych obowiązków, a przynoszące znaczną korzyść Państwu lub obywatelom. Czujemy się dumni i zaszczyceni.  W imieniu Prezydenta odznaczenia dokonał wicewojewoda Małopolski Piotr Ćwik podczas uroczystości obchodów 90. Rocznicy działalności Związku Podhalan Oddział Poronin w dniu 23 kwietnia 2017 r. Serdecznie gratulujemy Pani Dyrektor Zofii Chowaniec!

 

 

 

 

 

 


LAST_UPDATED2