logo

Reklama

Do wakacji zostało:
Home
II Czekoladowy Dzień Kobiet PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 
Wpisał Administrator   
Niedziela, 26. Marzec 2017 22:09

We wspaniałym nastroju obchodziliśmy II Czekoladowy Dzień Kobiet przygotowany przez klasę II a gimnazjum. Było mnóstwo atrakcji a wśród nich klimatyczny występ naszego absolwenta Macieja Dziubasa, kabaret „Plotki o kobietach” w wykonaniu nauczycieli naszej szkoły (Jacek Kuć, Mateusz Timek, Michał Tragarz, Paweł Serwatowicz, Rafał Łukaszczyk), konkursy przygotowane przez chłopców z klasy II a gimnazjum, pracownia plastyczna naszego absolwenta Jaśka Galicy. Najwięcej emocji wzbudził jednak koncert w wykonaniu rodziców – panowie otrzymali owacje na stojąco. W trzech brawurowo wykonanych utworach wystąpili: Dominik Mika, Wojciech Pawlikowski, Andrzej Żegleń, Jerzy Cepiel, Krzysztof Czernik, Maciej Czernik, Maciej Bobak, Adam Machunik, Michał Buńda, Józef Dorula, Tadeusz Łata, Mirosław Grela.

Zachęcamy do obejrzenia filmu przygotowanego przez TVPodhale:
https://www.youtube.com/watch?v=nC3kYgeRKDY
oraz zdjęć wykonanych przez pana Łukasza Nodzyńskiego:
https://www.facebook.com/pg/tatrafoto/photos/?tab=album&album_id=746243648865641

Przedstawiamy wybrane komentarze z naszego oficjalnego profilu internetowego:

Czy wy oby na pewno jesteście tylko szkoła podstawowa ....a nie teatralna, kabaretowa. ... jestem absolwentka waszej szkoły ale przyznam że nigdy takiego czegoś nie widziałam ....jestem pozytywnie zaskoczona. Wielki pokłon !

(Beata Kulasek)

Było fantastycznie!!! Szkoda tylko, że na następny Dzień Kobiet czekać trzeba aż cały rok... Dziękujemy organizatorom i występującym artystom przez duuuże A!

(Zofia Żegleń)

Najwspanialszy Dzień Kobiet. Panowie byli wisienką na torcie

(Anna Łata)


 

LAST_UPDATED2