logo

Reklama

Do wakacji zostało:
Home
Skrzydlaci sąsiedzi PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 
Wpisał Administrator   
Niedziela, 26. Marzec 2017 21:51

W dniu 02.03.2017 r. w Zespole Szkół w Bukowinie Tatrzańskiej odbył się ekologiczny konkurs wiedzy pt. "Poznajemy naszych skrzydlatych sąsiadów" organizowany przez LOP - oddział Zakopane.

Reprezentacja naszego gimnazjum: Wiktoria Tragarz, Karolina Lassak i Paulina Staszel przygotowana przez panią Renatę Tragarz zajęła II miejsce, ulegając uczniom z Nowego Bystrego, a przed uczniami z Gliczarowa Górnego.

W konkursie tym startowało 11 gimnazjów. Uczniowie musieli wykazać się ogólną wiedzą na temat ptaków, rozpoznawaniem głosów ptaków, gatunków ptaków na zdjęciach, po opisie, sylwetek w locie, budowaniem gniazd i ich zachowaniami.

Serdecznie gratulujemy!


LAST_UPDATED2