logo

Reklama

Do wakacji zostało:
Home
Rusza XII edycja konkursu Literackiego „Na tatrzańskim szlaku” PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 
Wpisał Administrator   
Wtorek, 17. Styczeń 2017 23:17

Zapraszamy uczniów szkół podstawowych i gimnazjów województwa małopolskiego do udziału w XII edycji Konkursu Literackiego „Na tatrzańskim szlaku” W tym roku pragniemy w sposób szczególny upamiętnić postać Brata Alberta Chmielowskiego. Mottem przewodnim konkursu są słowa, które można odnaleźć, wędrując w Jego tatrzańskimi ścieżkami:

Człowiekiem gór nie jest ten,

który umie i lubi chodzić po górach,

ale ten, który górami potrafi żyć w dolinach

Prace należy przysyłać do dnia 3 marca 2017 r., uroczyste rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 7 kwietnia 2017 r.

Szczegóły regulaminu – w załączniku.