logo

Ulubiona książka

Twoja ulubiona książka cz. 1
 

Ulubiona książka cz. 2

Twoja ulubiona książka cz. 2
 
Reklama
Reklama
Reklama

Certyfikaty

Reklama
Reklama
Reklama

Szkoły partnerskie

Reklama
Reklama
Reklama

Do wakacji zostało:
Home SZKOŁA Biblioteka Czytamy młodszym kolegom
Czytamy młodszym kolegom PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 
Wpisał Administrator   
Czwartek, 27. Październik 2016 19:51

Uczniowie klas V i VI (Bartłomiej Rzadkosz, Ewa Grela, Kinga Szybalska, Zuzanna Świrska, Karolina Tragarz, Wiktoria Walkosz-Jambor, Zuzanna Żegleń) czytali wybrane fragmenty lektur dla klas III a,b i I. Młodsi uczniowie odpowiadali następnie na zadawane przez starszych kolegów pytania, a ich poprawne odpowiedzi nagradzane były upominkami. W klasie IIIa była też okazja do sprawdzenia znajomości tabliczki mnożenia. Zajęcia te wszystkim przypadły do gustu.

 

 

 


LAST_UPDATED2