logo

Ulubiona książka

Twoja ulubiona książka cz. 1
 

Ulubiona książka cz. 2

Twoja ulubiona książka cz. 2
 
Reklama
Reklama
Reklama

Certyfikaty

Reklama
Reklama
Reklama

Szkoły partnerskie

Reklama
Reklama
Reklama

Do wakacji zostało:
Home SZKOŁA Biblioteka Książki naszych marzeń
Książki naszych marzeń PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 
Wpisał Administrator   
Środa, 03. Luty 2016 21:33

W ramach akcji "Książki naszych marzeń" zakupiono do szkolnej biblioteki wiele interesujących lektur. Lista wymarzonych książek została skonsultowana z uczniami – odbywały się na ten temat rozmowy, głosowania, ankiety. Zachęcamy wszystkich uczniów do wypożyczania i czytania. Miłej lektury. Pełna lista zakupionych książek – w załączniku.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


LAST_UPDATED2