logo

Reklama
Reklama

Do wakacji zostało:
Home PROJEKTY Projekty edukacyjne Projekt Cyberstrach ma wielkie oczy
Projekt Cyberstrach ma wielkie oczy PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 
Wpisał Administrator   
Poniedziałek, 28. Kwiecień 2014 23:17

Uczniowie klasy Va wraz z wychowawczynią, mgr Anitą Żegleń zrealizowali projekt w programie Szkoła z klasą 2.0. Piątoklasiści przeprowadzili i opracowali ankiety na temat bezpiecznego korzystania z internetu, zorganizowali konkurs plastyczny, napisali scenariusze i nakręcili filmy o zagrożeniach cyberprzestrzeni. Zachęcamy do obejrzenia filmów: Wielki rachunek (scenariusz Weronika Dziadkowiec), „Kolega” z sieci (scenariusz Rozalia Jamrych), Zazdrość (scenariusz Magdalena Dziubas). Z pewnością doświadczenia związane z realizacją projektu dały uczniom wiele satysfakcji. Nie tylko wiele się nauczyli, ale również świetnie bawili.

fot. z planu filmowego


Kolega z sieci


Wielki rachunek

Zazdrość
LAST_UPDATED2