logo

Reklama
Reklama

Do wakacji zostało:
Home PROJEKTY Projekty edukacyjne Konkurs na plakat rozstrzygnięty!
Konkurs na plakat rozstrzygnięty! PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 
Wpisał Administrator   
Poniedziałek, 28. Kwiecień 2014 23:04

Informujemy, że konkurs na plakat o tematyce związanej z bezpiecznym korzystaniem z komputera oraz internetu, organizowany przez klasę Va został w dniu 25 kwietnia br. rozstrzygnięty. W konkursie wzięło udział 14 uczniów naszej szkoły. Jury w składzie: Zofia Chowaniec (dyrektor), Katarzyna Budyn ( wicedyrektor, koordynator programu Szkoła z klasą 2.0 w szkole podstawowej), Anna Janas (pedagog szkolny), Rafał Łukaszczyk (opiekun SU), Anita Żegleń (opiekun projektu, wychowawca Va), Joanna Walkosz (uczennica), Dorota Górka (uczennica), Katarzyna Lańda (uczennica), Krystian Tatar (uczeń) ustaliło następujące wyniki konkursu:

 

W szkole podstawowej:

I miejsce - Aleksandra Cudzich (IV a)

II miejsce - Karolina Kułach (IV a)

III miejsce - Weronika Chowaniec - Lejczyk (IV a)

wyróżnienie - Katarzyna Ciołek (IV b)

 

W gimnazjum:

I miejsce - Jan Galica (G III)

II miejsce - Natalia Król (G I a)

Prace zostaną zaprezentowane na uroczystym podsumowaniu projektu. Serdecznie gratulujemy.

Galeria

 


 

LAST_UPDATED2