logo

Reklama
Reklama

Do wakacji zostało:
Home PROJEKTY Projekty edukacyjne Projekt Folklor od morza do Tatr
Projekt Folklor od morza do Tatr PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 
Wpisał Administrator   
Poniedziałek, 28. Kwiecień 2014 22:49

W roku Oskara Kolberga klasa II gimnazjum realizuje z panią Magdaleną Kuchtą projekt FOLKLOR OD MORZA DO TATR. Uczniowie wybrali kilka najciekawszych regionów. Chcą naszym uczniom przedstawić ciekawostki o kulturze ludowej różnych zakątków Polski. Pracy było dużo, wiele stron internetowych do przejrzenia, wiele spotkań w szkole i w domach (poczta elektroniczna była u kresu wytrzymałości) ale się udało. Prawie skończyli prezentacje, a plakaty i rysunki Jaśka Galicy z grupą klasowych plastyków będą gotowe na maj. Zachęcamy do obejrzenia prezentacji na temat Kaszub.

 

fot. (fragment prezentacji)

 


 

LAST_UPDATED2