logo

Reklama

Do wakacji zostało:
Home
Dzień Nauczyciela PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 
Wpisał Administrator   
Czwartek, 24. Październik 2013 00:15

Jak co roku, w dniu 14 października uroczyście obchodziliśmy Dzień Nauczyciela. Uczniowie naszej szkoły składali swoim nauczycielom i wychowawcom serdeczne życzenia z okazji ich święta. Ten wyjątkowy dzień rozpoczęliśmy od seansu filmowego, który odbył się w naszej szkolnej auli. Młodsi uczniowie poznawali techniki tresury psów. Następnie mogliśmy zobaczyć krótki apel przygotowany przez czwarte  klasy, na którym zaprezentowano niezbędne przyrządy pozwalające nauczycielowi przetrwać lekcję z niegrzecznymi uczniami. Pani Dyrektor Zofia Chowaniec złożyła wszystkim nauczycielom i pracownikom szkoły serdeczne życzenia. Do życzeń dołączył się Przewodniczący Rady Rodziców pan Robert Chowaniec, który  złożył na ręce pani dyrektor bukiet kwiatów. Na sam koniec uroczystości samorząd szkolny ogłosił wyniki przeprowadzonej wcześniej ankiety o naszych nauczycielach. Najtwardszym nauczycielem roku został Pan Mateusz Timek. Miano najgłośniejszego nauczyciela (megafonu szkoły) otrzymał Pan Michał Tragarz. Najbardziej zabieganym nauczycielem (maratończykiem szkoły) została Pani Katarzyna Budyn. Natomiast medal dla  najzabawniejszego nauczyciela dostał Pan Jacek Kuć. Gratulujemy!

(pach)

 

GALERIA

LAST_UPDATED2