logo

Reklama

Do wakacji zostało:
Home
Magiczny występ PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 
Wpisał Administrator   
Czwartek, 24. Październik 2013 00:06

Ostatnio w naszej szkole odbył się wspaniały występ w wykonaniu mistrza Łukasza Podymskiego. Magik jest laureatem krajowych konkursów w iluzji scenicznej, wieloletnim uczestnikiem międzynarodowych seminariów i kongresów iluzjonistów. W recitalu iluzjonistycznym pt. Edukacyjny teatr magii nie zabrakło humoru, występów z mistrzem, pamiątkowych upominków w formie autografu oraz najważniejsze: radości i uśmiechu na twarzach dzieci. Uczniowie kilku klas szkoły podstawowej w ciągu 45 minut mieli przyjemność podziwiać sztuczki, które zapamiętają na długo.

- Pierwszy raz w życiu widzieliśmy taki występ. Najlepsza sztuczka polegała na tym, że stół sam się uniósł.

- Ciekawe, że walizka była pusta, a później magik zaczarował i była pełna pieniędzy - mówią uczniowie klasy 2 b.

(nak)

 

GALERIA

LAST_UPDATED2