logo

Reklama
Reklama
Reklama

Certyfikaty

Reklama
Reklama
Reklama

Szkoły partnerskie

Reklama
Reklama
Reklama

Do wakacji zostało:
Home ARCHIWUM
Na herbatce w Spišským Hrhovie PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 
Wpisał Administrator   
Wtorek, 11. Czerwiec 2013 23:28

Grupa uczniów z naszej szkoły wybrała się 6 VI 2013 roku na nietypowe zajęcia w szkole w Spišským Hrhovie. Przedstawiciele partnerskiej szkoły przygotowali dla naszej młodzieży Jedinečny tematyckỳ Koncoročny Vylet - Cesta za poznanim. Przed rozpoczęciem warsztatów, uczennice będące na szkole letniej w zeszłym roku, pokazały koleżankom i kolegom owoce swojej pracy. Kolejnym punktem programu było pieczenie chleba, które bardzo zaciekawiło uczniów. Z radością ugniatali ciasto, z którego później formowali ciekawe kształty. W zabawie przeszkodziła pogoda, ponieważ zaczęło padać, więc wszyscy udali się do sali lekcyjnej. Tam czekały ususzone zioła. Nauczycielki opiekujące się roślinami opowiadały o sadzeniu i opiece nad ziołami, a uczniowie tamtejszej szkoły parzyli w tym czasie herbatę m.in. z rumianku, szałwii i mięty. Po degustacji herbaty i świeżo upieczonego chleba wszyscy udali się na biofarmę Highland. Zobaczyli tam różne gatunki roślin i zwierząt oraz pokaz wyrobu świeczek z wosku pszczelego. Zmęczeni, ale szczęśliwi pożegnali się z uczniami i nauczycielami szkoły partnerskiej i w świetnych nastrojach wrócili do domów.
(pau)
galeria

LAST_UPDATED2