logo

Reklama
Reklama

Certyfikaty

Reklama
Reklama
Reklama

Szkoły partnerskie

Reklama
Reklama
Reklama

Do wakacji zostało:
Home ARCHIWUM
Spotkanie z Mickiewiczem PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 
Wpisał Administrator   
Wtorek, 11. Czerwiec 2013 23:26

W środę 5 czerwca naszą szkołę odwiedził znany aktor Andrzej Jurczyński, który przedstawił spektakl „Spór o zamek, czyli Ostatni zajazd na Litwie” oparty na fragmentach „Pan Tadeusza ”Adama Mickiewicza. Przy muzyce i zagaszonym świetle, oglądając wspaniałego aktora, gimnazjaliści mogli poczuć się jak w prawdziwym teatrze.
Uczniowie byli zachwyceni monodramem, który wymagał od nich powagi i ciszy, ale momentami również śmieszył. Godne podziwu było to, jak aktor zwracał się do publiczności, a także jak wcielał się w poszczególne postacie.
Na koniec wszyscy podziękowali panu Jurczyńskiemu ogromnymi brawami.

(kar)