logo

Reklama
Reklama

Certyfikaty

Reklama
Reklama
Reklama

Szkoły partnerskie

Reklama
Reklama
Reklama

Do wakacji zostało:
Home ARCHIWUM
W Pacanowie ... nie tylko kozy kują PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 
Wpisał Administrator   
Poniedziałek, 27. Maj 2013 00:16

Maj to tradycyjnie okres wycieczek szkolnych. Uczniowie klas IV pojechali do Pacanowa, aby osobiście sprawdzić, jak to z tym Koziołkiem Matołkiem i kuciem kóz tam bywało. Zagadka okazała się zaskakująco prosta, ale jej rozwiązanie pozostanie naszą tajemnicą. Czwartoklasiści spędzili niezapomniane godziny w Europejskim Centrum Bajki. Mogli się przenieść do bajkowego świata marzeń i wyobraźni, do którego wchodzi się przez ... mysią dziurę. Podróżowali zaczarowanym pociągiem, szukali kwiatu paproci w magicznym ogrodzie, przeszli na drugą stronę lustra, a dzięki wykorzystaniu technik multimedialnych spotkali podczas interaktywnej zabawy bajkowe i baśniowe postacie. Wizyta w Europejskim Centrum Bajki w Pacanowie to niezwykłe miejsce, które inspiruje do sięgania po literaturę.

Galeria

LAST_UPDATED2