logo

Reklama
Reklama
Reklama

Certyfikaty

Reklama
Reklama
Reklama

Szkoły partnerskie

Reklama
Reklama
Reklama

Do wakacji zostało:
Home ARCHIWUM
UWAGA NA OSZUSTÓW! PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 
Wpisał Administrator   
Środa, 15. Maj 2013 23:15

Informujemy, że w ostatnim czasie otrzymaliśmy niepokojące sygnały o nieuczciwych praktykach zbierania pieniędzy na rzecz naszej szkoły. Niektórzy rodzice i przedsiębiorcy z Poronina są proszeni telefonicznie przez osoby o nieustalonej tożsamości o wpłaty na rzecz  uczniów w trudnej sytuacji finansowej. Po pewnym czasie potencjalni darczyńcy otrzymują wypełniony przekaz pocztowy z prośbą o wpłatę.  Przestrzegamy, aby nie wpłacać na tej podstawie pieniędzy.

Dyrektor szkoły mgr Zofia Chowaniec informuje, że szkoła nie prowadzi takiej akcji, działania te nie zostały uzgodnione ze szkołą, nie wiadomo, kto prowadzi zbiórkę pieniędzy.

Osoby, które mają informacje w tej sprawie, proszone są o pilny kontakt ze szkołą.