logo

Reklama
Reklama

Certyfikaty

Reklama
Reklama
Reklama

Szkoły partnerskie

Reklama
Reklama
Reklama

Do wakacji zostało:
Home ARCHIWUM
NO PROMIL - NO PROBLEM PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 
Wpisał Administrator   
Poniedziałek, 13. Maj 2013 23:40

W dniu 30 kwietnia 2013 r. nasza szkoła włączyła się w akcję Trzeźwa Małopolska – NO PROMIL – NO PROBLEM. Celem kampanii jest ograniczenie liczby kierowców, którzy decydują się na jazdę, będąc pod wpływem alkoholu. Uczniowie klasy IV a, współpracując z funkcjonariuszami policji w Zakopanem wręczali kierowcom ulotki z informacjami na temat trzeźwości i odpowiedzialności użytkowników dróg.
Mamy nadzieję, że kierowcy zatrzymywani w tym dniu w Poroninie uznali te kontrole drogowe nie tylko za pożyteczne, ale również za bardzo sympatyczne.

LAST_UPDATED2