logo

Reklama
Reklama

Certyfikaty

Reklama
Reklama
Reklama

Szkoły partnerskie

Reklama
Reklama
Reklama

Do wakacji zostało:
Home ARCHIWUM
„Maleńka radość, wątła siostra niewysłowionej radości, jaką się odnajduje po drugiej stronie Wielkiej Nocy” PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 
Wpisał Administrator   
Wtorek, 02. Kwiecień 2013 23:20

Tuż przed świętami uczniowie klasy III b gimnazjum przedstawili wzruszający program poetycko muzyczny "Wielkanocne spotkanie z poezją księdza Jana Twardowskiego". Zaprezentowali go nie tylko uczniom i nauczycielom naszej szkoły, ale również pensjonariuszom Domu Pomocy Społecznej w Zakopanem. Młodsi uczniowie z klasy IV i V szkoły podstawowej obdarowali mieszkańców DPS drobnymi upominkami. Uczniów przygotowali mgr Magdalena Kuchta oraz mgr Jacek Kuć.

LAST_UPDATED2