logo

Reklama
Reklama
Reklama

Certyfikaty

Reklama
Reklama
Reklama

Szkoły partnerskie

Reklama
Reklama
Reklama

Do wakacji zostało:
Home ARCHIWUM
Rozdano nagrody w Konkursie Literackim Na tatrzańskim szlaku PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 
Wpisał Administrator   
Wtorek, 02. Kwiecień 2013 22:51

W dniu 22 marca br. w Centrum Edukacji Przyrodniczej Tatrzańskiego Parku Narodowego odbyło się podsumowanie VIII edycji Konkursu Literackiego „Na tatrzańskim szlaku”, na które zaproszono osoby nagrodzone oraz wyróżnione wraz z opiekunami. W uroczystości wzięli udział organizatorzy: pani Małgorzata Kot oraz pan Marek Kot - przedstawiciele Tatrzańskiego Parku Narodowego, pani Zofia Chowaniec – dyrektor, pani Katarzyna Budyn – wicedyrektor oraz nauczyciele Zespołu Szkół im. Legionów Polskich w Poroninie. Uroczystość zaszczyciła swoją obecnością pani Maria Zielińska – wizytator Małopolskiego Kuratorium Oświaty.
Nagrodzeni i wyróżnieni uczniowie otrzymali dyplomy oraz cenne nagrody rzeczowe.


Oceną prac zajmowało się jury w składzie:
(wstępna weryfikacja prac) -
Katarzyna Budyn, Maria Śliwińska, Anita Żegleń;
(pełna ocena prac) -
Danuta Wojciechowska, Mirosława Kwiatkowska , Alina Sidor, Katarzyna Dąbrowska, Marcin Bukowski, Monika Bobińska, Paweł Szczepanek, Marek Kot, Małgorzata Kot, Patryk Stawiszyński, Rafał Poniedzielski.
Pierwsze miejsca w poszczególnych grupach wiekowych zajęli:
- klasy III szkoły podstawowej - Jakub Gocał;
- klasy IV – VI szkoły podstawowej - Izabela Sądelska, Joanna Walkosz, Anna Pawlikowska, Szymon Gołębiowski;
- klasy I – III gimnazjum: Kornelia Marszałek.
W konkursie wzięło udział 192 uczestników z 28 szkół województwa małopolskiego. Rekordzistą w liczbie nadesłanych prac okazał się Zespół Szkół w Tuchowie. Wszystkim uczestnikom gratulujemy, zapraszamy do udziału w konkursie za rok.

Pełne wyniki konkursu w załączniku

Galeria

LAST_UPDATED2