logo

Reklama
Reklama
Reklama

Certyfikaty

Reklama
Reklama
Reklama

Szkoły partnerskie

Reklama
Reklama
Reklama

Do wakacji zostało:
Home ARCHIWUM
Życie w wodach polskich Tatr PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 
Wpisał Administrator   
Wtorek, 02. Kwiecień 2013 22:08

Uczennice Szkoły Podstawowej w Poroninie: Natalia Król (VI a), Natalia Seweryńska (VI a) i Anna Pawlikowska (VI b) odniosły w dniu 8 marca br. sukces w Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy Ekologicznej LOP Życie w wodach polskich Tatr. Zdobyły II miejsce, plasując się tylko za gospodarzami imprezy Szkołą Podstawową nr 1 w Zakopanem.
Poniżej zamieszczamy fragment rymowanki o ochronie wód tatrzańskich autorstwa naszych uczennic. W ocenie mgr Bożeny Filipiak, która przygotowała uczennice do konkursu, jest to najszybciej napisany wiersz ekologiczny.

Nie rzucaj pieniążków do wody
Bo rybom wyrządzisz dużo szkody.

Nie wrzucaj do wody śmieci
Co pomyślą twoje dzieci?

Nie wlewaj ścieków do rzek
Żabom zatrujesz skrzek.


Gratulujemy sukcesu!!!

Galeria

LAST_UPDATED2