Home ARCHIWUM
TURNIEJ FOOTBALL ACADEMY O PUCHAR WÓJTA GMINY PORONIN PDF Drukuj Email
Sobota, 16. Marzec 2013 00:00

W dniu 16.03.2013 r. w Zespole Szkół im. Legionów Polskich w Poroninie zorganizowano pierwszy turniej piłkarski dla dzieci w wieku 4 -12 lat pod patronatem Gminy Poronin oraz Fundacji Football Academy. Rywalizowało blisko 100 uczestników w trzech kategoriach wiekowych: 4-6 lat (Owen), 7-9 lat (Lampard), 10-12 lat (Rooney).
W kategoriach 4-6 (Owen) i 7-9 (Lampard) wygrali zawodnicy z Football Academy Poronin, a w najstarszej kategorii puchar powędrował do Football Academy Spytkowice.

Organizatorzy przygotowali również nagrody i dyplomy za indywidualne wyróżnienia dla zawodników.
Wyróżniający się zawodnicy: Mateusz Fatla FA Poronin kat. Owen, Bartłomiej Wójciak FA Spytkowice kat. Lampard, Patryk Krupa FA Spytkowice kat. Rooney.
Najsympatyczniejsi zawodnicy: Kacper Sopata FA Spytkowice kat. Owen, Emila Kamoń FA Łopuszna kat. Lampard, Patrycja Widełka kat. Rooney.
Wyróżniający się bramkarze: Maksymilian Kościelniak FA Nowy Targ kat. Owen, Karol Zoń FA Łopuszna kat. Lampard, Jakub Zapała FA Spytkowice kat. Rooney.
Organizatorzy dziękują Pani Dyrektor Zespołu Szkół Podstawowych i Gimnazjum w Poroninie za udostępnienie hali sportowej, a Wójtowi Gminy Poronin za ufundowanie nagród.

Wydarzeniu temu towarzyszyła wspaniała atmosfera, ponieważ pomimo trudnych warunków na drogach większość uczestników stawiła się na turnieju, za co serdecznie dziękujemy rodzicom. Blisko 100 osób rywalizowało ze sobą
Do turnieju zgłosiły się wszystkie Podhalańskie ośrodki Football Academy (Nowy Targ, Łopuszna, Poronin, Spytkowice) za co serdeczne podziękowania dla zawodników i trenerów.
Dla każdego zawodnika turnieju Wójt Gminy Poronin ufundował piękne medale oraz dla każdej ze zwycięskich drużyn puchary.
Dzieci z okazały się „mało gościnne” wygrywając puchary w dwóch kategoriach.
Organizatorzy składają serdeczne podziękowania Wójtowi Gminy Poronin za oraz za udostępnienie hali sportowej. Serdeczne podziękowania za udostępnienie hali sportowej dla. Dziękujemy również rodzicom za pomoc w opiece na dziećmi podczas turnieju i zawodnikom za wspaniałe, sportowe emocje.
Managerowie Football Academy